2. Dünya Savaşı Temalı Online Savaş Oyunları

OyunModları 17 Haziran 2019 0 Yorum

Sponsor Bağlantılar

Bugünkü listemizde 2.Dünya savaşı temalı çok oyunculu FPS kategorisinde oynayabileceğiniz ücretli ve ücretsiz online savaş oyunları hakkında bilgiler paylaşacağız.

Fog of War

Naziler'in Avrupa'nın Fethinden sonra saldırdığı ve doğu topraklarında Hitler'in bazı kişisel arzuları nedeniyle savaşın gidişatını değiştiren Barbarosa Harekatını konu alan Alman-Sovyet savaşı temalı 2. Dünya savaşı FPS ve TPS oyunudur. Bu oyunda herhangi bir araca binerek savaşta üstünlük saplayabilirsiniz.

Wolfpack

2. Dünya savaşında birçok müttefik gemisini paramparça edip okyanusun derinliklerine gönderen U-bot'ların mürettebatı olarak savaşı denizlerde yaşamak ister misiniz ? Eğer cevabınız evet ise; mutlaka deneyin. Lakin bu oyun 57 TL civarı bir satış fiyatına sahip.

BattleRush

Grafiksel açıdan çizgi roman tadında olan olan ücretsiz oynayabileceğiniz kendi takımınızı kurup savaşabileceğiniz 2.Dünya savaşı temalı oyundur.

BATTALION 1944

Şimdilerde adını çok duyduğumuz AWP'nin ilk hali olan Kar98 ile 5vs5 oyun alanında savaşacağınız bir 2.Dünya savaşı temalı FPS oyunudur.

Day of Infamy

Gerçek bir 2. Dünya Savaşı First-Person Nişancı çatışması deneyimini hem PvP hem de ortaklaşa oyun modlarında yaşa. Ateş desteği çağırıp hedef noktaları koruyarak tarihi Birleşik Devletler Ordusu, İngiliz İmparatorluğu ve Alman Wehrmacht güçleri rolünde safları ittir. Kötü Şöhret gününü denemediysen hala, çok şey kaybetmişsin demektir.

Red Orchestra: Ostfront 41-45

2006 yapımı olan Red Orchestra serisinin en iyi ve savaşın son dönemini anlatan harika çok oyunculu 2.Dünya savaşı oyunu. Mutlaka deneyin.

Day of Defeat

2. Dünya Savaşı tiyatrosunda Mihver ve Müttefik birliklerinden birine katılarak bu tiyatroda siz de rol alın. Oyuncular, tarihi silahlarla donatılmış hafif/taarruz/ağır birlikler, keskin nişancı ya da makineli tüfekçi sınıfından herhangi birini seçip bu tiyatro arenasında rol alabilir.

Cuisine Royale

Battle Royal tarzında olan Cuisine Royale 2.Dünya savaşı dönemi silahlarının da kullanıldığı Pubg tarzı oyundur. 16 Haziran'da çıkan oyun daha ilk günden 10 bin olumlu incelemeyi geçmiş durumda.

Bu tarz listelerde eksikliğini hissettiğiniz oyunları yorumlardan bizlere bildirebilirsiniz. Oyunmodlari.com tarafından hazırlanmıştır.

Sponsor Bağlantı
Dosyayı İndir

Özel kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın