ATS - Freightliner FLD Tır Modu İndirme Bağlantıları

Sponsor Bağlantılar

Mod dosyasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Kurulum hakkında bilgi ve yardım için aşağıdaki bağlantıdan tekrar içeriğe dönerek konu içerisinde bilgilendirme bölümü varsa destek alabilirsiniz. Eğer konu içerisinde bilgilendirme bölümü yoksa, yorum bölümünden sorunu belirtebilirsiniz.

« İçeriğe Dön

Sponsor Bağlantılar

Sponsor Bağlantılar

Bilgilendirici:

İndirdiğiniz harici mod, yama, trainer veya savegame dosyaları oyun fan grupları ya da oyuncular tarafından hazırlanmaktadır. Bu nedenle resmi bir güncelleme dosyası değildir. İndirdiğiniz bu tarz dosyaları anti-virüs yazılımları ile taratarak güvenliğinizi sağlamakla yükümlüsünüz. Ayrıca bu dosyalar mevcut oyun dosyalarında değişiklik yapabileceği için oyun dosyalarınız bozulabilir. Değişiklik yapmadan önce yedek almayı unutmayınız. İndirdiğiniz içeriklerden doğacak sorunlarda Sitemiz sorumlu tutulamaz.Sitemizde paylaşılan mod ve yamalar Yapımcılarına aittir ve sorumlulukları yamayı ortaya çıkara aittir.

Etiketlerimiz :

Euro Truck Simulator 2 , Euro Truck Simulator , German Truck Simulator , Mod , Yama , Harita , Araba Yamaları , Dorse , Trailer , Truck , Tır , Kamyon , Otobüs , bus , Türkçe Yamaları , arazi taşıtları , Extreme Truck Simulator 2 , 18 Wheel of Steell Haulin , Türkiye Haritları , ETS2 Modları , ETS 2 Türkiye Modları , Türk Kamyonları , Türk Otobüsleri , MEtro , Ulusoy, Varan, Özkaymak ,Kamil Koç , Lüks Karadeniz Otobüs Oyunları, Otogar Modu , Destek , Bilgi , Harita Yapımı , yama yapımı , euro truck otobüs yamaları , german truck simulator mods , scs bus , scania tuning , trevego , Hotfile linkleri konularında destek vermektedir.