Blasting and Demolition Simulator İncelemesi

03 Şubat 2015 637 Gösterim 0 Yorum
Blasting and Demolition Simulator İncelemesi
OyunModları OyunModları

Sponsor Bağlantılar

Bugüne kadar hep simülasyon oyunları birşeyler inşa etmeyi , iş makinaları kullanmayı eğlenerek yaptık ve öğrendik. Bugün kü oyunumuz Blasting and Demolition Simulator ile eskimiş harabe binaları yıkma görevini üstlenerek simülasyon oyunlarının farklı bir türünü deneyeceğiz.

Ufak boyutlu bir oyun olmasına rağmen simülasyon severlerin hoşuna gidecek bir oyun diyebilirim. Türkçe yaması malesef yok fakat ihtiyacınızın da olacağını düşünmüyorum. Oyunda 4 yıkım alanı bulunmakta ve kilise ile işe başlıyoruz. Eski bir kliseyi yıkmamız isteniyor bizden . Duvar kırıcı iş makinasını kullanarak yıkımı gerçekleştiriyoruz ardından diğer iş makinaları ile molozları ortadan kaldırıyoruz.

Grafiklerinden bahsetmek gerekirse gerçekten kötü fakat oynanabilirlik gayet güzel. Anlaşılır bir paneli var. Sol kısımda araç simgelerine tıklayarak o aracı kullanabilirsiniz. Araç kullanırken üst kısımda bulunan yönetim panelinden Hidrolik seviyesini ayarlayabilir darbeleri daha seri vurabilirsiniz. tuş kombinasyonlarını görere hangi tuşun aracın hangi görevini yerine getirdiğininde farkına varabilirsiniz.

Yön tuşları ve klasik WASD tuşları ile çok rahat oynayabileceğiniz bir oyun. Ufak bir oyun olmasına rağmen simülasyon severlerin denemesinden yanayım. İyi Oyunlar.

Reklam Engelleyicisi kullanıyorsanız indirme bağlantılarını göremeyebilirsiniz. Tarayıcınızdan Reklam Engelleyici uygulamayı devre dışı bırakarak tekrar deneyebilirsiniz.

Oyun İnceleme kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın