CS:GO Overwatch Nasıl Yapılır ? Resimli Anlatım

27 Şubat 2017 374 Gösterim 0 Yorum
CS:GO Overwatch Nasıl Yapılır ? Resimli Anlatım
OyunModları OyunModları

Sponsor Bağlantılar

CS: GO Overwatch nasıl yapılır resimli olarak adım adım aktardık. Önceki yazımızda Overwatch hakkında detaylı bilgi vermiştik. Ne Zaman overwatch'ın hesabımıza geleceği konusunda eğer bilginiz yoksa buradan o yazımızı okuyabilirsiniz. Başlayalım; 1- İlk olarak oyun ekranında Overwatch ekranı içerisinde bulunan Delilleri indir butona basıyoruz. 2- Şüphelinin bulunduğu vaka indirilecek, bu işlem biraz sürebilir. 3- İndirme tamamlandıktan sonra Delilleri incele butonu çıkacak bu butona tıklıyoruz. 4- Overwatch Yükleniyor... 5- 10 dakika kadar sürecek bir maçı izliyoruz arkadaşlar. Şüphelinin gözünden oyuncunun hile kullanıp kullanmadığını inceliyoruz. 6- Artık bitti şimdi ise şüphelinin hakkında karar vermeliyiz. Eğer gerçekten hile kullandığını düşünüyorsak bu bölümde gerekli seçenekleri seçerek şüphelinin banlanması için adım atmış olacağız. BiÖneriKöşesi: 
  • Vakaları sonuna kadar düzgün bir şekilde izleyin arkadaşlar bazıları iyi oyuncuları sırf gıcıklık olsun diye şikayet edebiliyor bu nedenle hak yemeyin.
  • Kesinlikle emin olmadığınız bir alanda kullanıyor gibisinden bir seçeneği işaretlemeyin. Sizi tatmin etmesi lazım aksi halde yine haksızlık yapmış olabilirsiniz.
  • Valve'nin sadece size gösterdiğini düşünmeyin, sizler seçilmişlersiniz fakat sizin gibi birçok oyuncu vakaya oy veriyor buna görede Overwatch puanı kazanıyor yanlış yapacağınız her oylama size eksi olarak düşeceğini bilmelisiniz.
Reklam Engelleyicisi kullanıyorsanız indirme bağlantılarını göremeyebilirsiniz. Tarayıcınızdan Reklam Engelleyici uygulamayı devre dışı bırakarak tekrar deneyebilirsiniz.

Online kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın