Fallout Shelter %100 Savegame (PC) İndir

Tarih 30 Ekim 2022 Gösterim İkonu 57 Gösterim Yorum İkonu 0 Yorum
Tarih SaveGame Fallout Shelter %100 Savegame (PC) İndir
Linkedin ile Paylaş Pinterest ile Paylaş Whatsapp ile Paylaş
Tosahan Tosahan

Sponsor Bağlantılar

Steam üzerinden indirip oynadığınız Fallout Shelter için bol miktarda nüfus, elektrik, su ve gıdaya ihtiyaç duyuyorsanız bu savegame dosyasını indirmeniz yeterli olacaktır. Siz sadece gelen atakları savuşturun ve hayatta kalmaya çalışan nüfusunuzdan seçtiğiniz güçlü kişileri yeni malzemeler toplaması için araziye gönderin. Savegame indirmeden Fallout Shelter hileleri ile güçlenebilirsiniz. Hileyi kullanmak oldukça kolaydır.

Bilgisayar veya android cihazınızda oyun esnasında cihazınızın tarih ve saatini ileriye alarak geliştirmeleri anında tamamlayabilir, arazideki karakterinizin çok daha fazla yol almasını sağlayabilir, yine zamanı ileri alarak onu bir an önce vaulta döndürebilirsiniz.

Daha önce Fallout Shelter oynamadıysanız onu sizler için inceledik. Fallout Shelter incelemesi yazımıza ulaşarak oyun hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yapımcı:SVG

Toplam İndirme: 11 | Bugün İndirme: 0

Reklam Engelleyicisi kullanıyorsanız indirme bağlantılarını göremeyebilirsiniz. Tarayıcınızdan Reklam Engelleyici uygulamayı devre dışı bırakarak tekrar deneyebilirsiniz.

Benzer Yazılar SaveGame kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın