FS22 - Auensee22 Çoklu Meyve Haritası V2.0

OyunModları 19 Ocak 2024 0 Yorum

Sponsor Bağlantılar

Auensee22 Haritasına hoş geldiniz!

Versiyon 2.0, kozmetik bir sürüm olarak tanımlanmış ve ne yazık ki arazinin de düzenlenmesi nedeniyle yeni bir kayıt oyunu başlatılması gerekiyor. Haritada, saman deposu ve ürün deposu diğer binalarla değiştirilmiş. Haritaya eklenen yeni özellikler arasında domuz ağılı yanında bir yem deposu, mobilya satış noktası olarak bir IKEA ve meyve dükkanı yakınında yeni bir üretim olan bir balık çiftliği bulunuyor.

Haritada, makinelerin park edilebileceği 4 makine salonu veya sığınak bulunuyor. Artık iki satış noktasında doğrudan tomruklar satılabilir; biri limanda diğeri ise kereste ticaretinde. İnek ahırındaki gübre yığını, gübrenin artık duvarlardan geçmediği bir versiyonla değiştirilmiş. Küçük bir ek olarak bazı balonlar ve bir gökkuşağı bulunuyor. Fidanlıkta daha fazla dekorasyon yapılmış ve bazı yerlere ek ağaçlar ve bitkiler eklenmiş.

FS15'ten Auensee haritasına dayanan, yardımcı dostu bir tek oyunculu haritadır. Yol sistemi, çiftlik ve bazı üretimler ile satış istasyonları gözden geçirilmiş. Konum taşınmış ve yıllar içinde genişlemiştir. Ayrıca, FS22'den bazı üretimler eklenmiş. Harita hala 10 yardımcı dostu tarla, ormancılık için yeterli orman ve yeterli satış istasyonlarına sahip.

Dikkat: Domberg ile olduğu gibi, harita sadece ZORLUK SEVİYESİ KOLAY ile başladığınızda çalışır!

Yapımcı:Loleben

Dosya Bilgisi:1.6 GB / ZIP

FS22 - Auensee22 Çoklu Meyve Haritası V2.0 İndir - modsbase.com

Sponsor Bağlantı
Dosyayı İndir

Harita kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın