Gta Vice City Kurtlar Vadisi Modu İndir

26 Şubat 2017 1392 Gösterim 1 Yorum

Sponsor Bağlantılar

Gta Vice City dünyasına yeni bir soluk getiren Türk Modu. Türkiye'nin en popüler televizyon dizisi olan Kurtlar Vadisinin Gta'ya çevrilmiş senaryosu. Gta Vice City Kurtlar Vadisi modu ile oyunda meydana gelen yenilik ve değişiklikler ise şöyle; Menülerin hepsi değiştirildi. Oyunun konusu kurtlar vadisine göre düzenlendi. Yeni arabalar, petrol ofisi, mc donalds, hız gösterici eklendi Oyunda mazot bitiyor ve mazot alabiliyorsunuz. Süper marketteki restorantlar, pizzahot vb. eklendi. Mermi rüzgarları değiştirildi, neon eklendi. Bisiklet , atv , uçan kaykay türü araçlar eklendi. Başlangıç noktası değiştirildi, K-V FM eklendi. Oyunda sonsuz paraya sahipsiniz ve hiç enerji inmiyor. Silahların bir kısmı yenilendi (Doom 3 te kullanıln silah , kelepçe , ld desert eagle vs.). Arabalarda genellikle türk plakaları var. Healt – Pack yenilendi, bazı dükkanlar gerçeğe uyarlandı. Polisler kadın oldu, san andreasdaki çeteler eklendi. odYear, Yeni kaldırımlar eklendi. Dövüş sanatı eklendi(kungfu matrix dövüşü vs.). Geleceğe dönüş filmindeki otomobil eklendi. Matrix filmindeki motor eklendi. Gta Kurtlar Vadisi Modu Nasıl Kurulur ? 1.KVTRYAMA'yı text klasörünün içine kopyalayın 2.Yerler bölümündeki txdleri IMGTools ile yükleyin.(Nasıl yükleneceği IMGTools dosyasında yazıyor) 3.GTAVCsf7 oyunun %62 tamamlanmış kayıtıdır. 4.vc_ulti_trn_v2 ve vc_ulti_trn_v1 dosyalarından hangisini kullanacağınızı siz seçin.ben 1'i öneririm.İstediğin arabayı indirebiliyorsun.2'de sadece arabalar değişiyor.o da görüntü.Ama 1'de dodo arabalar ve askeri helikopter ölümsüzlük felan var.Pizzadox'u kullandım ve beyenmedim.Size en iyisini sunmak için uğraşıyorum.Onun için 1'i kullanmanızı öneririm. 5.Göstergeler bölümündeki dll dosyasını Grand Tehft Auto Vice City klasörünün içine atın.Ve oyunu açıp ayarlar bölümünden göstergeleri kapayın.İşlem Tamam. 6.txd bölümündekileri Rockstar Games\Grand Theft Auto Vice City\txd klasörüne kopyalayın. 7.txd2 klasörünün içindekilerini models klasörünün içine atın. 8.silahlar bölümündeki sıkıştırılmış dosyları dizine çıkartıp içindeki txd ve dffleri ımg toolstan yükleyin. 9.mp3 klasörünün içindeki cendere müziğini grand theft auto klasörünün içindeki mp3 klasörüne kopyalayın. 10.İnsanlarıda IMGTools ,ile yükleyin. 11.Diğerleri arabalar kartalSLX Mp5 felan IMGTools ile. 12.txd klasöründekileri gta klasöründeki txd klasörüne kopyalayın. 13.Models'te aynı klasöre. 14.Skins klasörüde aynı klasöre. 15.Quick Save özelliğide ultimate tariner gibi kopyala yapıştır.Kopyalasanızda bu özellik ultimate trainerde çalışır.

Yapımcı:burakcekili

Toplam İndirilme: 259 Bugün İndirilme: 0

Reklam Engelleyicisi kullanıyorsanız indirme bağlantılarını göremeyebilirsiniz. Tarayıcınızdan Reklam Engelleyici uygulamayı devre dışı bırakarak tekrar deneyebilirsiniz.

Mod Paketi kategorisinden Yazılar

1 Yorum

GTA_hastası 28 Mart 2020 - 15:32:39

Menüler değişecek demişsin. Peki oyun açılış ekran resmide değişiyor mu? Mesela yıllar önce yüklemiştim ve oyun açılışında yukarıdaki sağdaki resim kullanılıyordu. Ve yeni oyun yüklenirken ise o meşhur gece ay ve kurtlar, çakır, polat ve memati ve Aslan Akbeyin olduğu ekran fotoğrafı var mı?


Yorum Yapın