Gta Vice City Türkçe Yama

01 Kasım 2022 1000 Gösterim 0 Yorum

Sponsor Bağlantılar

Grand Theft Auto Vice City için Türkçe yama dosyasıdır. Oyun dilinde çevrilmiştir yani herşey birebir çevrilmemiş ama oyunun akışına göre çevrilmiştir. Bazı İngilizce argo cümleler Türkçe anlamlarıyla çevrilmiştir. Kurulumu oldukça basittir. Zip dosyasının içerisinde yer alan american.gxt dosyasını aşağıdaki yola kopyalayın. Değiştirilsin mi sorusuna evet diyerek tamamlayın. Bu işlemi yaparken oyunun kapalı olduğuna emin olun.

Gta Vice City Full Savegame İndir
Gta Vice City Full Savegame İndir

Gta VC için bütün görevler tamamlanmış kayıtlı oyun dosyasıdır. Bu savegame ile oyunda görev yapmadan istediğiniz gibi t...

Kurulum Yolu:
C:\Program Files\Rockstar Games\GTA Vice City\TEXT

Not: Sizde farklı bir dizinde yer alıyorsa eğer Oyunun masaüstündeki simgesine sağ tıklayıp, Dosya Konumunu Aç diyerek kurulu olduğu dizine ulaşabilirsiniz.

Gta Vice City Şifreleri
Gta Vice City Şifreleri

Grand Theft Auto Vice City'de ihtiyacınız olan bütün kodlar burada. Tek yapmanız gereken oyunu ESC ile duraklatıp yada o...

Yapımcı:mayob

Toplam İndirilme: 211 Bugün İndirilme: 1

Reklam Engelleyicisi kullanıyorsanız indirme bağlantılarını göremeyebilirsiniz. Tarayıcınızdan Reklam Engelleyici uygulamayı devre dışı bırakarak tekrar deneyebilirsiniz.

Türkçe Yama kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın