Mafia 2 - Lada X-Ray Suv Araba Yaması

Tarih 14 Ocak 2022 Gösterim İkonu 276 Gösterim Yorum İkonu 0 Yorum
Tarih Arabalar Oyun İkonu Mafia II Mafia 2 - Lada X-Ray Suv Araba Yaması
Linkedin ile Paylaş Pinterest ile Paylaş Whatsapp ile Paylaş
OyunModları OyunModları

Sponsor Bağlantılar

Mafia 2 için modern Suv kasa araba modudur. Lada X-Ray modeli oyuna aktarılmış, bagaj ve kaput açılıp kapatılabilir. Ayrıca araba modunun göstergeleri çalışmaktadır. Gösterge ve direksiyon animasyonlarını görüntüleyebilmek için "Mafia2 - Araç içi Kamera Modu" yüklü olması gerekmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=Rp1xPRHmWZg

Lada X-Ray, oyunda yer alan Curvel Empire modeliyle yer değiştirir. Aracı trafikte veya Free Ride ya da Friend for Life DLC'lerinden herhangi birine sahipseniz garajdan alabilirsiniz. Kurulum için videoyu izlemeniz yeterlidir.

Mafia 2 Lada X-Ray Suv Modifiye

Aracı modifiye bölümünde kendi jantlarını takara kullanabilirsiniz. Ayrıca renk ve diğer modifiye uygulamalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Mafia 2 Lada X-RAY Kurulumu

Mod dosyasının içerisinde yer alan pc ve edit klasörlerini oyunun kurulu olduğu dizine çıkarın. Daha sonra oyunun kurulu olduğu dizindeki edit > materials > MafiaIIMaterialsMerger.exe isimli programı Yönetici Olarak Çalıştır seçeneği ile çalıştırın. Daha sonra oyuna girip aracı sorunsuz kullanabilirsiniz.

Yapımcı:Szymon

Toplam İndirme: 50 | Bugün İndirme: 0

Reklam Engelleyicisi kullanıyorsanız indirme bağlantılarını göremeyebilirsiniz. Tarayıcınızdan Reklam Engelleyici uygulamayı devre dışı bırakarak tekrar deneyebilirsiniz.

Benzer Yazılar Arabalar kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın