Port Royale 4 Sistem Gereksinimleri

Tarih 24 Haziran 2020 Gösterim İkonu 196 Gösterim Yorum İkonu 0 Yorum

Sponsor Bağlantılar

Kalypso Media tarafından geliştirilen geçmiş tarih ekonomi ve deniz taşımacılığı oyunu Port Royale serisinin yeni üyesi Port Royale 4 25 Eylül 2020 tarihinde oyuncuyla buluşacak.

Port Royale 4 Sistem gereksinimleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için duyurulan sistem gereksinimlerini paylaştık.

İşletim SistemiWindows 8.1 yada Windows 10 64 Bit Güncel bir işletim sistemi
İşlemciAmd FX 4100 (3.6 GHz) yada Intel Core i5 2400s 2.5 GHz işlemci (Yada daha üzeri)
Ram8 GB Ram veya daha üzeri
Ekran KartıNvidia Geforce GTX 680 veya AMD Radeon HD 7970 Minimum 2 GB Vram ve Shader Model 5.0 destekli bir kart
DirectXDx11 destekli DirectX 11
HDD10 GB Boş Alan
Ses Kartı DirectX destekli bir ses kartı
Port Royale 4 Minimum Sistem Gereksinimleri

Şimdi Port Royale 3'ün sistem gereksinimlerine bakarak bir karşılaştırma yaparsak oyunun ne denli yüksek özellikler istediğini görebiliriz. Örneğin Port Royale 3 için 2 GB Ram yeterken yeni oyunda minimum 8 GB Ram istiyor özelliklerde. Yada 3 GB HDD alanı gerekirken ve Shader 2.0 destekli basit bir ekran kartı iş görürken şuan minimum 2 GB Vramli ve Shader 5.0 destekli bir ekran kartı ve 10 GB boş alan gereksinimi duyuyor.

Yukarıdaki özelliklerde bir bilgisayara sahip değilseniz bu oyunu mevcut bilgisayarınız kaldırmayacaktır. Henüz önerilen sistem gereksinimleri paylaşılmadığı için minimum sistem gereksinimlerini ekledik.

Port Royale 4 yeni gemi modelleri, yeni adalar, yeni ürün yelpazesi ve daha akıcı bir oyun ekonomisi, deniz savaşları, kale savaşlarına ev sahipliği edecek.

Reklam Engelleyicisi kullanıyorsanız indirme bağlantılarını göremeyebilirsiniz. Tarayıcınızdan Reklam Engelleyici uygulamayı devre dışı bırakarak tekrar deneyebilirsiniz.

Benzer Yazılar Sistem Gereksinimleri kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın