Victoria 3 Bütün Hileleri

OyunModları 28 Ekim 2022 0 Yorum

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2022 - 20:11:02 Nedeni: 2 yeni hile eklenmiştir.

Sponsor Bağlantılar

Paradox Interactive tarafından yapılan sevilen serinin devam oyunu Victoria 3 için ihtiyaç duyacağınız bütün hileleri derledik. Oyunda hileleri aktif edebilmek için Steam ile oynuyorsanız başlatma seçeneklerine  -debug_mode  ayarını girmeniz gerekiyor. Endişelenmeyin, aşağıdaki resimde gösterdik.

Steam kütüphanenizde oyuna sağ tıklayarak bu bölümü açabilirsiniz. Şimdi ESC tuşunun altında yer alan é tuşuna basarak DEBUG menüsünü açabiliriz.

Önerilenler Listesi:

Victoria 2 Bütün Hileleri Event'lar Dahil
Victoria 2 Bütün Hileleri Event'lar Dahil

Geniş dünya haritası üzerinden oynanılan tarihi strateji oyunudur. Victoria 2 ile Osmanlı'yı alarak doğuda Hindistan Jap...

Hearts Of Iron 4 Hileleri - Hepsi
Hearts Of Iron 4 Hileleri - Hepsi

Hearts of Iron 4 çıktı ve oyunseverlerin beğenisini kazanıyor. 2. Dünya savaşını en gerçekçi şekilde yaşamak istiyorsanı...

Europa Universalis 4 Hileleri
Europa Universalis 4 Hileleri

Europa Universalis 4 hile kodları ile oyunu biraz daha kolaylaştırabilirsiniz. İsyanları  bastırıp , istikrarı yüksek tu...

Imperator: Rome Bütün Hileleri
Imperator: Rome Bütün Hileleri

Paradox Interactive tarafından EU4 ve HO4 gibi oyunların yapıldığı oyun motoruyla geliştirilen ve bu serinin eksikleri...

Victoria 3 Hile Kodları

fastbuild

Bu hile kodu hiçbir zaman beklemeden bir şehirde istediğiniz bir binayı tıklar tıklamaz kurar. Hızlı inşa modunu aktif eder.

money

Bu yönettiğiniz ülkenin altın rezervlerine para ekler. sadece money yazarsanız 10M rezerv ekleyecektir. Miktar belirterek yazabilirsiniz, örneğin money 5000

fasthire

Kurduğunuz bütün binaların işçi gereksinimlerini anında doldurur.

fastenact

Kanun çıkarma zamanı 1 güne, başarı oranı ise %100'e çıkar

norevolution

Oyunda devrim ve isyancıları kapatır. Böylece halkı isyana teşvik eden durumlarda dahi olsanız yönettiğiniz halk size karşı ayaklanmayacaktır.

nosecession

Eğer isyanı kapatmadıysanız, sizin alt tebalarınız olası isyanlarda bölünmeyi desteklemeyecek, böylece toprak bütünlüğünü koruyacaksınız.

disable_ai

Yapay zekanın bütün işlemlerini kapatır. Çok daha akıcı bir oyun sağlar. tekrar aktif etmek isterseniz enable_ai yazmanız gereklidir.

fastmobilize

Savaşa hazırlık aşamasında askerleriniz anında mobilize olurlar. Böylece zaman kaybını ortadan kaldırıp direk saldırıya odaklanabilirsiniz.

fastresearch

Bu kodu girdikten sonra araştırma bölümüne gelerek tek tıklama ile bütün araştırmaları anında tamamlayabilirsiniz.

Debug menü açtıktan sonra herhangi bir eyalet veya ülkenin üzerine geldiğinizde Ülke ID’sini görüntüleyebilirsiniz. Şimdi bu ülke ID’si ile neler yapabiliriz hemen değinelim.

add_war_support <Ülke ID’Si> <Miktar>

Bu savaş desteğini yükseltecek savaşlarda sizi yenilmez kılacak hiledir. Yukarıdaki görselden yola çıkalım ve Osmanlı İmparatorluğu’na beş birim savaş desteği sağlayalım; add_war_support 94 5

tag <Ülke ID’si>

Belirttiğiniz ülke ID’si ile oynamanızı sağlar. Ama bunu kullanmanıza gerek yok. Debug Modu aktif ettikten sonra oynamak istediğiniz ülkenin herhangi bir toprağına gelip CTRL + Sol Tık yaparak o ülkeyi kontrol etmeye başlayabilirsiniz.

İlhak etme

Debug Modu aktif ettikten sonra ilhak etmek istediğiniz bölgeye gelip CTRL + ALT + Sol tık yaparak o bölgeyi ilhak edebilirsiniz.

yesmen

Herhangi bir AI ülkesi siz ne derseniz tamam diyecek. Herhangi bir karşı çıkma olmayacak.

debug_mode

Bu kodu yazdıktan sonra oyunda yeni hile kullanamazsınız. Fakat, girdiğiniz hileler geçerli olarak kalır, örneğin hızlı inşa, araştırma vb. gibi.

Faydalı hileler gördükçe yazıyı güncelleyeceğiz. Hepinize eğlenceli oyunlar ! Sizde kullandığınız ve faydalı olduğunu düşündüğünüz hile varsa yorum bölümünden bize bildirerek yazıya eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Sponsor Bağlantı
Dosyayı İndir

Hileler kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın