Capitalism Lab Hileleri Nelerdir? Nasıl Hile Yapılır?

14 Kasım 2022 441 Gösterim 0 Yorum
Capitalism Lab Hileleri Nelerdir? Nasıl Hile Yapılır?
ToS@ ToS@

Sponsor Bağlantılar

Capitalism Lab için para hilesi nasıl uygulanır? Hileleri nasıl aktif edebiliriz. Capitalism lab hilelerini kullanmak için öncelikle hileleri aktif etmelisiniz. Bunun için İngilizce klavyeye ihtiyacınız olacak. Klavye ayarlarından oyuna girmeden önce klavyenizi ENG olarak değiştirmelisiniz.

Klavye Ayarları

Saatin yayındaki TUR kısmına tıklayarak klavyemizi ENG ile değiştiriyoruz. Eğer sizde sadece TUR gözüküyorsa İngilizce dilini Windowsunuza yüklemeniz gerekebilir. Ayrıca ALT + SHIFT tuşuna bastığınızda yine klavyeniz değişecektir. Bu kısayoluda kullanabilirsiniz. Daha sonra oyunu çalıştırın, yeni oyun veya mevcut kayıtlı oyuna giriş yapın.

Capitalism Lab Hileleri Aktif Etme

Oyun esnasında SHIFT'e basılı tutup 6 + 7 + 8 + 9 tuşlarına basıyoruz. Numerik klavyeden değil, harflerin üzerindeki kısımdan. Eğer doğru yaptıysanız hilelerin aktif olduğunu bildiren bir ekran gelecek karşımıza.

Şimdi hileleri kullanabilirsiniz:

ALT + C > Hesabınıza 10 milyon dolar ekler.

ALT + X > Alt şirketlerinizin tamamına 10 milyon dolar ekler. Eğer Subsidiary DLC sahip değilseniz bunu kullanmanıza gerek yok.

Not: Yapımcı İngilizce olmayan klavyeler için & + * + ( tuşlarına basıldığında hilelerin aktif olduğunu belirtmiş. Ben denedim fakat çalışmadı. Bunu da deneyerek hileleri aktif edebilirsiniz.

Reklam Engelleyicisi kullanıyorsanız indirme bağlantılarını göremeyebilirsiniz. Tarayıcınızdan Reklam Engelleyici uygulamayı devre dışı bırakarak tekrar deneyebilirsiniz.

Hileler kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın