Cattle and Crops Tarla Nasıl Satın Alınır?

ToS@ 01 Kasım 2022 0 Yorum

Sponsor Bağlantılar

Professional Farmer: Cattle and Crops isimli oyunda tarıma başlamak için bir tarlaya ihtiyacınız olacak. Oyun size başlangıçta herhangi bir tarla vermiyor. Tarla satın alarak ekip dikmeye başlamak için F1 tuşuna basarak yukarıdaki sekmelerden dünya simgeli olan Fields bölümüne giriyoruz. Bu mevcut haritada bulunan bütün tarlaları bize listeleyecek.

Tarlalar Listesi - Cattle and Crops

Herhangi birine tıklayarak satın alıp almama durumunu inceleyebilirsiniz. Bunu neden söyledik çünkü bazı tarlaları satın alabilmek için satış noktalarıyla ilişkilerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Eğer herhangi bir gereksinim yoksa Buy butonu tıklanabilir olacak ve satın alabileceksiniz.

Tarla Satın Almak - Proffesional Farmer : Cattle and Crops

Çiftliğinizin yakınlarındaki arazileri satın almak için herhangi bir arazi açıken sağ alt kısımdaki haritadan satın almak istediğiniz alana tıklayın ve Buy butonuna tıklayarak satın alın.

Arazi Değerleri

Satın aldığınız araziler sağ üst sekmedeki Owned butonuyla görüntülenebilir. Açılan listede değerlerini öğrenmek istediğiniz araziyi seçin ve tüm istatistik verilerini gözlemleyin. Bu arazinizin ne kadar verimli olduğundan tutunda ihtiyaç duyduğu bütün eylemlere kadar detaylı olarak aktarılmış durumda.

Yardım & Rehber kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın