The Guild 3 - Nasıl Evlenirim ?

OyunModları 21 Mayıs 2020 0 Yorum

Sponsor Bağlantılar

The Guild 3 ile kendi ailenizi kurmak için öncelikle iyi bir gelin adayı bulup onunla nikah masasına oturmanız gerekmektedir. İyi bir gelin adayı nasıl olur derseniz sizin sahip olduğunuz becerilerden ziyade sahip olmadığınız bir beceri ağacına sahip olması ya da zengin olması o gelin adayını iyi bir gelin adayı yapacaktır.

 

İlk olarak bir eve sahip olmalısınız. Eğer bir eviniz yoksa öncelikle bir ev inşa edin kendinize. Daha sonra Sosyal Aktivite sekmesinden "Embark on a Romance" simgesiyle şehirde yer alan bekar karşı cinslerinizi listeyelip gözünüze birini kestirmeniz gerekiyor.

 

 

Evlenmek için en ideal adayı bu listeden belirleyebilirsiniz.

 

 

Burada yer alan evlenme adaylarınız ile olacak münasebetiniz karizma yeteneğiniz ile doğru orantılı şekilde size bir başarı şansı verecektir. Başarı şansınız ne kadar yüksekse o kadar hızlı şekilde gelin adayının aklını başından alarak onu nikah masasına oturtabilirsiniz. Örneğin bu içerikte evlilik için seçtiğimiz aday ile olacak münasebetimiz %80 gibi bir başarıyla sonuçlanacağı zaten yukarıdaki resimde gözükmekte.

 

 

Kalbinizi adaya açtıktan sonra başarılı olursanız artık sonraki adımlarla onu kendinize bağlamaya hazırsınız. Yine sosyal aktivite bölümünde yer alan Tatlı konuşma ve romantik bir hediye gibi bölümleri kullanarak hayatınızın aşkını evliliğe hazır hale getirmelisiniz.

 

 

Yapacağınız her işlemin olumlu ya da olumsuz olabileceğini unutmamak gerekiyor. Örneğin gelin adayımız çiçeklere bayılırken kendine tatlı söz söylemekten nefret edebilir. Neyse ki bu örnekteki gelin adayı tatlı sözlerden de hoşlanıyormuş :)

 

 

Artık gelin adayımız bize koşulsuz şartsız güveniyorsa ona evlenme teklifi edebilir ve kilisenin huzuruna çıkarabiliriz.

 

 

Gördüğünüz gibi benim tavladığım hatun bana %99 oranında evet diyecek. Evlenme teklifini de yine sosyal aktivite sekmesinde yüzük simgesine tıklayarak yapıyoruz.

 

 

Ve mutlu son artık evlendik. Ailenin geleceği bizim ellerimizde :) Herşeyi deneyip bir türlü gelin adayını tavlayamayanlar için ise Ümit Abiden :(

 

https://www.youtube.com/watch?v=1dOKeElDd7g
Sponsor Bağlantı
Dosyayı İndir

Yardım & Rehber kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın