The Guild 3 - Influence Nüfuz Arttırmak

OyunModları 21 Mayıs 2020 0 Yorum

Sponsor Bağlantılar

The Guild 3 bina yükseltmeleri ve ticari itibar seviyesi yükseltmek için nüfuz oldukça etkilidir. Şehirde belirli bir nüfuza ulaşamadıysanız sadece basit bir zanaatkar olarak yolunuza devam edersiniz ve ailenizi büyütemezsiniz.

 

Oyun birçok nüfuz arttırma yani halkı etkileme etkinliklerini karakterinize tanımlamış olacak. Siz zaman ve para maliyetine göre nüfuz arttırma uygulamalarını kullanabilirsiniz.

 

Reklamın iyisi kötüsü yoktur :)

 

The Guild 3'te en basit nüfuz arttırma işlemi karakter seçili iken diplomasi sekmesinde yer alan kendini övme simgesidir. Bu işlem esnasında 25 tecrübe puanı ve 5 nüfuz kazanırsınız.

 

Para ve nüfuz harcayarak elde ettiğiniz itibarınız yükseldikçe yeni etkileşim simgeleri de açılacaktır. Commoner (Halktan biri) olduğunuzda klise bağışı simgesi açılacak. Resident (Oturan) itibarına sahip olduğunuzda rüşvet simgesi açılacak.

 

The Guild 3 - Kilise bağışı

 

Kilise bağışı yaparak 200 altın karşılığında 38 nüfuz kazanabilirsiniz. İlk yönteme göre biraz maliyetli olsada nüfuz kazanmak için oldukça etkili. Diplomasi sekmesinden kilise bağışı simgesine tıklayarak en yakın kiliseyi seçip bağış yapabilirsiniz.

 

 

Rüşvet vermek ise çok maliyetli olmasına karşılık mükemmel seviyede nüfuz puanı kazanmanızı sağlar. 5000 altın karşılığında şehrin ileri gelenlerinden herhangi birini seçerek ona rüşvet verip karşılığında tam 950 nüfuz puanı kazanabilirsiniz.

 

Oyunda itibarınız arttıkça bunlar gibi bazı diplomasi simgeleri açılacak ve daha etkili nüfuz yöntemleri ortaya çıkacaktır. Sizde itibar yükseltmek için hayati öneme sahip bu nüfuz puanlarını bu şekilde elde ederek oyunda ailenizin statüsünü hızlıca yükseltebilirsiniz.

Sponsor Bağlantı
Dosyayı İndir

Yardım & Rehber kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın