The Guild 3 - Karakter Nasıl Level Atlar ?

OyunModları 21 Mayıs 2020 0 Yorum

Sponsor Bağlantılar

The Guild 3 karakter levelini yükseltmek için oluşturduğunuz karaktere uygun meslek biriminde bir dükkan açmanız gerekiyor. Örneğin Odunculuk üzerine karakterinizi kurduysanız bir adet marangoz atolyesi açmalısınız.

 

Daha sonra karakterinizi marangoz atölyesine yönlendirerek ona herhangi bir görev vermelisiniz.

 

Guild 3 Karakter Leveli Yükseltmek için çalışma

 

Dükkan ekranında sağ kısımda yer alan listedeki işlerden herhangi birini karakterinizin üzerine attığınızda karakteriniz malzeme olduğu sürece o işi yapacaktır. Ne kadar çok ürün üretirse karakterinizin leveli yükselmeye başlayacaktır.

 

Her üretimde belirli bir miktar tecrübe puanı elde eden karakteriniz, gereken miktarda tecrübe puanı elde ettiğinde bir üst seviyeye geçecek.

 

 

Tecrübe puanı ile seviye yükseldikten sonra karakterinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz. Karizma, Çeviklik, Zeka, İleri Görüşlülük veya Güç özelliklerine puan verebilirsiniz.

 

Karakterinizi otomatik olarak level yükseltmesi yapabilmek için dükkana ek bir çalışan alın ve en az 1 adet hamal tutun. Böylece çalışan sürekli malzeme talep edecek ve paranız olduğu sürece hamal bu malzemeleri dükkana taşıyacaktır. Ayrıca üretim sonucu ortaya çıkan ürünleri yine hamal aracılığı ile otomatik olarak satabileceksiniz.

Sponsor Bağlantı
Dosyayı İndir

Yardım & Rehber kategorisinden Yazılar

Yorum Yapılmamış

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış, hemen bir tane yapmak ister misin ?

Yorum Yapın